Rüyada Bel Görmek

Rüyada Bel

Rüyada Bel Görmek hayırlı bir rüya değildir. Kişi sıkıntıya düşecek ve düştüğü sıkıntıdan dolayı birinden yardım alması gerekecektir. Hayatınızda yolunda giden bazı şeyler yön değiştirecek ve kötü yola sapacaktır. Ancak yardımlar ile kurtulabileceksiniz. Yardım edecek insan ise daha önceden kalbini kırdığınız biri olduğu için yaşanacak tartışmalarda söz konusu olabilir. Kazançlarından keseceksiniz. Mali bakımdan boğazınızdan kesecek ve lüks içinde yaşamayı bırakacaksınız.

Rüyada Bel Kemeri Görmek

Sırtını sağlama aldığı bir arkadaşı olduğuna işarettir. Arkadaşınız sayesinde rızkınızı sağlama alacağınıza, kendinizi güvende hissedeceğine işarettir. Hakkınız olan işlere kavuşacaksınız. Bollukla yaşayacak, her zaman sağlam adımlar atacağınıza delalettir. Her zaman çalışan insan çalıştığının karşılığını alacaktır. Sizde gecenizi gündüzünüze katmadan çalışarak yorulduğunuz günleri kazanç olarak geri alacaksınız. Bu çevrenizin sizinle gurur duyacağına delalet edilir.

İnce Belli Kız

Rüyada İnce Bel Görmek

Deyim ile ifade etmek gerekirse ayağını yorganına göre uzatan insanları temsil eder. Kazanıp biriktirdiği parasını ihtiyaçlarına göre harcayan insanlardır. Ona göre harcamalarınızı yapacaksınız ve hayatınıza olumlu yönden etkileyecek insanlar gelecek gelişleriyle beraber güzel dostluklar kuracaksınız.

Rüyada Bel Küreği Görmek

Kişi başına gelecek olaylardan ve problemlerden sıyrılmayacaktır. Umudunu yitirecek çevresinde ki kişiler onu bunun kendisinin suçu olduğuna inandıracaktır. Ayrıca yapacağı harcamalarına dikkat etmelidir. Temkinli davranırsa kazançlarından eksilmeyecek ve birikime devam edecektir. Fakat boş harcamalar yaparsa asla doğru yola giremeyecektir.

Rüyada Bel Kemiği Görmek

Güvenilir insanlarla yapılacak işlerin olumlu sonuçlanacağına yorumlanır. Kişi girdiği işte başarılı olacak yorgunluklarının telafisini kazanç olarak sağlayacaktır. Birikimler yaparsa eğer ev veya araba sahibi olabilir. Ancak yapmaz ise geldiği gibi parayı harcarsa ileri ki zamanlarda tekrar zora düşecektir. Yani eskiden yaşadığınız zorlukları tekrar yaşarsınız. Biriktirmeyi öğrenmelisiniz.

Bel Kemiği

Rüyada Bel Kırılması Görmek

Güvendiğiniz dostunuzdan göreceğiniz olumsuz hareketler ile aslında o kişinin dostunuz olmadığına şahit olacaksınız. Başkalarından duyacağınız sırlarınız ile o kişiye olan güveniniz sarsılacak bundan sonra yalnız kalmak isteyeceksiniz. Hayatta olacak kötü durumlarınızda herkes yardım etmek istese bile siz geri çevireceksiniz.

Rüyada Bel Gamzesi Görmek

Platonik olarak hoşlandığınız veya sevdiğiniz birinden alacağınız karşılık ile mutlu olacağınıza delalettir. Size karşılık vererek yapacağı hareketler ile sizde göreceksiniz ki aslında o da size karşı boş değildir. Hayatınızın dönüm noktası olacak uzun süreli mutluluklar ile güzel bir ilişkiye başlayacaksınız. İş veya aşk hayatınızda beklediğiniz sevgi ve saygıyı göreceksiniz. Sabırlı olarak davrandığınız için ödül olarak mutlulukla sonuçlanacak.

Rüya hakkındaki yorumum...