Rüyada Bebek Yedirmek

Rüyada Bebek Yedirmek

Rüyada Bebek Yedirmek gerçek hayatta bereket huzur, mutluluğu ifade ettiği için mutlu günlerin kapınızın eşiğinde olduğuna dalalettir. Hayırlı ve sağlıklı sevdiklerinizle huzur dolu günler yaşayacağınıza dalalet eder. Rüyada bebek yedirmek aynı zamanda hayal edilen istediğiniz gibi bir eşe sahip olacağınıza kısmetinizin sizi bulacağına yorulur. Görkemli düğün ile beyaz gelinlik içinde bir kuğu gibi süzüldüğünüz günlerin pek yakınınızda olduğu da aşikârdır.

Rüyada bebek yedirmek geleceğinizi tehdit eden sorunlar sıkıntılı günlerin size eşlik ettiği yılların bittiğine ya da tez zamanda biteceğine alamet etmektedir. Rüyada bebek yedirmek çektiğiniz cefalardan alacağınız ders ve önler ile gelecek hayatınızda ışık tutacak bilgilere sahip olacağınızı da vurgulamaktadır. Rüyada bebek yedirmek alacağınız bir dizi önlem neticesinde özgüveninizin de yardımıyla sizi ezmek isteyen hor gören kişilere vereceğiniz cevap sizin mutluluğunuz olacaktır.

Rüyada Bebek Yedirmek

Rüyada bebek yedirmek çevrenizde sürekli kıskanç gözlerle bakan kişilerin olduğuna rivayet eder. Yaptığınız her türlü işi adımı eleştiren doğru bulmayan sıkıntı yaşadığınız zaman bıyık altından gülen kişiler olduğuna yorulur. Fakat dost gibi gözüken bu kötü kalpli kişinin yakın çevrenizden biri olduğu şeklinde tabir edilir. Genel olarak bebek yedirmek huzur, mutluluk olan bu rüyada geri kalan ömrünüzün hayırlı geçeceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Bebek Yedirmek Görmek Ve Kustuğunu Görmek

Rüyada Bebek Yedirmek Görmek Ve Kustuğunu Görmek

Rüyada bebek yedirmek görmek ve kustuğunu görmek bebeği yedirirken kusması her şeyin yolunda gittiğini düşündüğünüz ya da artık kötü günlerin geride kaldığına yorulur. İnandığınız her ne varsa tekrar nüksedeceğine alamet eder. Bir başka rivayete göre ise uzun seyahat ile kendinizi ödüllendireceğinize sıkıntılarınızın hepsinden arınacağınıza dalalet eder. Sürekli çevrenizdekilere yardım etme isteği içerisinde olduğunuza işaret eder.

Rüyada bebek yedirmek görmek ve kustuğunu görmek aynı zamanda rüyada bebek yedirmek ve yedirirken kusması akrabalarınızdan birinin yardıma muhtaç olduğuna işarettir. Fakat kimse ile paylaşmadığına derdini tasasını içinde barındığına sizin bu kişiyi tespit edip ona el uzatmanız gerektiğini ifade etmektedir. Yardım ettiğiniz her bireyin ayrı ayrı duası başınıza geleceği rivayet edilir. Musibetlerden kurtulduğunuza bulunduğunuz her ortamda sevilen sayılan kişiliğiniz ile tanındığınız şeklinde de tabir edilir.

Rüya hakkındaki yorumum...