Rüyada Bebek Aldırmaya Gitmek

Rüyada Bebek Aldırmaya Gitmek

Rüyada Bebek Aldırmaya Gitmek insanın sıkıntılı bir hayatının olacağının göstergesidir. Rüyada bebek aldırmaya gitmek rüyayı gören kişinin doğru veya yerinde kararlar veremeyeceğini gösterir. Bebek aldırmaya gitmek yanlış bir iştir. Rüyada bebek aldırmak kişinin verdiği yanlış kararlar doğrultusunda hayatına devam edeceğine işarettir.

Rüyada bebek aldırmaya gitmek kişinin bir karmaşada olduğunu ifade eder. Bebeği aldırmaya giden insanın içinde olduğu karmaşık durumlardan dolayı doğru kararlar veremeyeceğini gösterir. Rüyada bebek aldırmaya gitmek kişi için doğru kararlar verememenin sonucunda hayatı olumsuzluklarla dolar. Rüyada bebek aldırmaya gitmek bu yönden bireyin kötü günlerine işaret olabilir. Rüyada bebek aldırmaya gitmek bireyin hayatından memnun olmayacağının simgesidir. Bazı rivayetlere göre de bebek aldırmaya gitmek rüyayı görenin sadece kendi hayatına yanlışlar yapmasını göstermez. Bebek aldırmaya gitmek kendini düşünen bir davranış olduğu için başkalarının hayatına da karışarak yanlışlar yaptığını gösterir.

Rüyada Bebek Görmeye Gitmek

Rüyada Bebek Görmeye Gitmek

Bu rüyayı görenin başına çok mutlu olacağı hayırlı şeyler gelecek demektir. Rüyada bebek görmeye gitmek veya yakın bir arkadaşınızın çocuğunu görmeye gitmek olumlu bir simgedir. Bebek veya çocuk görmek için giden kişinin yakın zamanda güzel haberler alacağını işaret eder. Rüyada bebek görmeye gitmek insanın ileri vadede bebek beklediğine de işaret olabilir.

Bebek görmeye gitmek bu manada güzel haberi simgeler. Başka rivayetlere göre de rüyada bebek görmeye gitmek, gittiği bebek sıska, cılız, çirkin ise tatsız haberlerin işaretidir. Gidilen bebek, kilosu yerindeyse, sağlıklıysa, güzel görünüyorsa iyi haberler geleceğini simgeler. Kimi tabire göre de rüyada bebek görmeye gitmek gelecek haberin bebeğin cinsiyetiyle bağlantılı olarak değişir. Görmeye gittiği bebek kız ise güzel, hayırlı haberlerin yakın olduğuna işarettir. Bebek eğer erkek ise olumsuz günlerin habercisi olabilir.

Rüya hakkındaki yorumum...