Rüyada Bebeğin Ölmesi

Rüyada Bebeğin Ölmesi

Rüyada bebeğin ölmesi gören kişi bazı sıkıntılı zamanlar yaşayacaktır. Özelikle yaptığı planlar veya hayaller varsa biraz sekmeye uğrayacaktır. Rüyada bebeğin ölmesi kişinin çok bağlı olduğu veya yapmaktan hoşlandığı bazı şeyleri artık yapamayacak demektir. Rüyada bebeğin ölmesi bekarlar için kurulacak yuvanın uzamasına delalet eder. Bulunacak kısmetin gecikmesi ve evliliğin ertelenmesi şeklinde yorumlanır. Rüyada bebeğin ölmesi gören kişi eğer evli ise bazı sıkıntıların belireceğini gösterir. Özellikle aile arasında çıkabilecek sorunların oluşmasına ve kişinin mutsuz olmasına sebep olabilir.

Rüyada bebeğin ölmesi evliler için dikkatli olunması gereken bir zamanı işaret eder. Bu zamanda evli çiftlerin bir takım sorunları çıkabilir. Büyük sorunlar yüzünden aile saadeti zarar görebilir. Rüyada bebeğin ölmesi gören kişi eğer çocuğu varsa korkmasına gerek yoktur. Çocuğunun uzun ömürlü olacağına işarettir. Rüyada görülen bebeğin ölmesi çocuklu kişiler için tehlike ahlakla ilgili olabilir. Ailenin çocuğun yetiştirmesinde çok dikkatli olunmalıdır. Çocuğunu her türlü gelebilecek sıkıntılara karşı korumalıdır. Rüyada görülen bebeğin ölmesi bekar kişiler daha çok kendi iç dünyalarına dikkat etmelidirler. Olabilecek tüm olumsuzluklara rağmen yollarına devam etmelidirler. Rüyada görülen bebeğin ölmesi bazende hayra yorulur. Yeni bir başlangıç yapılacaktır. Hayatta yeni fırsatlar çıkacak ve bunlar zorluklara rağmen başarılacaktır. Rüyada görülen bebeğin ölmesi bazende çok uzaklarda olan bir sevdiğinizin geleceğine yorumlanır. Rüyada bebeğin ölmesi özlemini çektiğiniz kişiye kavuşacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Bebeğin Kucakta Ölmesi

Rüyada Bebeğin Kucakta Ölmesi

Rüya gören kişi bekar ise hayallerini ve kısmetini kendi hatası yüzünden sekmeye uğratmıştır. Rüyada bebeğin kucakta ölmesi kişinin bazı yanlış yaptığının ve bunların sonucunda çok zarar göreceğinin habercisidir. En sevdiklerini düşünmeyen ve onları inciten davranışlarda bulunulmuş demektir.

Rüyada Bebeğin Beşikte Ölmesi

Rüyada Bebeğin Beşikte Ölmesi

Evliler için yuvalarında bazı sıkıntıların olacağı ve bunun kaynağında en yakınlarındaki insanlar olacaktır. Rüyada bebeğin beşikte ölmesi gören kişi bazı sıkıntılar çekecek ama hiç birine engel olamayacaktır. Karşılaşılan sıkıntılar kişiyi derinlemesine üzecektir. Rüyada bebeğin beşikte ölmesi gören kişi dünya adına hedeflediği işlere bir süre ara vermek zorunda kalacaktır. Fakat tüm bu sıkıntılar geçtiğinde her şey eskisinden daha iyi olacaktır.

Rüya hakkındaki yorumum...