Rüyada Başörtülü Erkek Görmek

Rüyada başörtülü erkek görmek, pek alışık bir rüya değildir. Her zaman rastlanmayan bu rüya bile görülmesinde bir anlam ve mesaj vardır. Rüyada başörtülü erkek görmek, düşmanca bir erkeğe ve hedefe olan bağlılığına işaret eder. Rüyada erkek başörtülü görmek, karar verdiğinizde size doğru yolu gösterecek bir erkek olduğunu ima eder. Bazı yorumlara göre, bir başörtüsü ilişki ve nişanlılıkla ilgili ilerlemeleri ifade eder. Rüyada başörtülü erkek görmek ise kuzu postuna girmiş kurttu temsil eder.

Rüyada kırmızı başörtülü erkek görmek, hayatınızda olan birinin sizi çok yanlı yönlendirdiği ve tehlikeli düşüncelerinin olduğunun göstergesidir. Rüyada yeşil başörtülü erkek görmek, barışı temsil eder.Renk rengini sevdiğiniz renk ise, korkulardan kurtulmanızı sağlayacak ilerlemeler başlayacaktır demektir. Rüyada siyah başörtülü erkek görmek, kötü  biriyle tanışacağınızı gösterir, ancak sırrınızı bu kişi ile paylaşmamalısınız. Rüyada beyaz başörtülü erkek görmek, güvenilir insanlarla tanışacağınızı gösterir. Rüyada başörtülü akraba olan erkek görmek, insanların dostluğundan emin olacağınızı ima eder. Rüyada başörtülü erkek görmek, bir kadının arkadaşlığından emin olacağınızı ima eder.

Rüyada Başörtülü Erkek Kardeşini Görmek

Rüyada Başörtülü Erkek Kardeşini Görmek

Rüyada başörtülü erkek kardeşini görmek, normalde hayatınızda sıkıntılar olsa bile asla yalnız kalmayacağınızdan emin olacağınızı ima eder. Çünkü ailen senin için her şeyi yapabilir demektir. Rüyada erkek birinin başörtülü erkek kardeşini görmesi, aileden yakın bir kadının yardımları sayesinde dertlerinden kurtulacağı anlamına gelir. Başka bir erkeğin başörtüsü taktığını görmek, arkadaşlarından birinin farkında olmadan kalbini kırdığını, ve çok ciddi sorunlara yol açtığını gösterir. Rüyada başörtülü erkek bebek görmek, kadın için erkek, erkek için kadın birini beğendiğini ve saf duygularla evlenmek arzusunu taşıdığını belirtir. Eğer evli iseniz çocuklarınızı güzel ahlaklı yetiştirmek istediğinizi gösterir.

Rüyada Başörtülü Erkek Görmek ve Başörtüsünü Çıkarması

Rüyada Başörtülü Erkek Görmek ve Başörtüsünü Çıkarması

Rüyada erkek başörtülü görmek ve başörtüsünü çıkarması, bir düşmana atıfta bulunmak anlamına gelir ve düşmanların seni aldattığı için zarara uğrayacağın anlamına gelir.  Rüyada erkek başörtülü görmek, erkek birine başörtüsü verdiğinizi ya da hediye aldığınızı hayal etmek, ailenizden birinin veya arkadaşlarınızdan birinin mutlu bir evliliğe sahip olacağını gösterir. Bu evlilikte aracı olarak mutluluklarında pay sahibi olacağınızı gösterir. Rüyada alışverişte başörtülü erkek görmek, bekarlar için hayırsız evliliğe, evliler için ise hayırsız çevreye alamettir.

Rüya hakkındaki yorumum...