Rüyada Başkasının Namaz Kıldığını Görmek

Rüyada Başkasının Namaz Kıldığını Görmek

Rüyada Başkasının Namaz Kıldığını Görmek, rüyayı gören kimse için önceden başlanan bir işin başarı ile sonuçlanması anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin uzun bir süre önce ektiği tohumların yeşermesine ve köklenmesine delalet edilir. Rüyada başkasının namaz kıldığını görmek rüya sahibinin özen gösterirse bu başarıyı sürdüreceğine tabirdir. Aynı zamanda rüya sahibinin hayalgücü ve sezgileriyle hareket etmesi gerektiğine yorulur.

Farklı bir tabire göre rüyada başkasının namaz kıldığını görmek rüyayı gören kimse için hırsına yenik düşmesi anlamına gelir. Rüya sahibinin çok arzuladığı bir şeyin esiri olacağına yorulur. Bu esaretten ancak maneviyatına dönerek kurtulabileceğine işarettir. Genel anlamı ile rüyada başkasının namaz kıldığını görmek rüya sahibi için başarı ve maneviyata dönüşe tabir edilir.

Rüyada Başkasının Namaz Kıldığını Görmek ve İzlemek

Rüyada Başkasının Namaz Kıldığını Görmek ve İzlemek

Rüyayı gören kimse için rüyada başkasının namaz kıldığını görmek ve izlemek eğer kişi dikkatli olmazsa yakın çevresinden biri ile çıkacak anlaşmazlığa delalet edilir. Rüya sahibinin onun düşüncelerine saygı duymayan bir kimse ile ters düşeceğine  işarettir. Rüyada başkasının namaz kıldığını görmek ve izlemek kişinin evli olması durumunda çok yakın zamanda devlet kapısından alacağı temiz bir kağıda delalettir. Rüya sahibini feraha kavuşturacak bu kağıdın aynı zamanda aile hayatına huzur getireceğine işarettir. Farklı bir tabire göre ise rüyada başkasının namaz kıldığını görmek ve izlemek kişinin hakkında çıkacak olan yersiz dedikodular olacağına işarettir.Ayrıca rüya sahibinin yakın çevresinin de bu dedikodu yapan kimselere sırt çevireceği anlamına gelir. Aynı zamanda rüyada başkasının namaz kıldığını görmek ve izlemek kişi için bir eğlence ortamına gireceğine işarettir. Genel anlamı ile rüyada başkasının namaz kıldığını görmek ve izlemek devlet kapısındaki bir işin feraha çıkacağına tabir etmektedir.

Rüyada Başkasının Namaz Kıldığını Görmek ve Dua Etmek

Rüyada Başkasının Namaz Kıldığını Görmek ve Dua Etmek

Rüyayı gören kimse için rüyada başkasının namaz kıldığını görmek ve dua etmek kişinin kederli olduğu bir anda gelen dost yardımı anlamına gelir. Rüyada başkasının namaz kıldığını görmek ve dua etmek rüya sahibinin umutsuz,çaresiz hissettiği bir döneme gireceğine delalet eder.Rüya sahibi için rüyada başkasının namaz kıldığını görmek ve dua etmek aynı zamanda kişinin bir haksızlığa tanık olacağına ve karşısında sessiz kalmaması gerektiği anlamına da gelir. Kişinin bu haksızlıkla ezilene yardım etmesi gerektiğine yorulur. Farklı bir tabire göre rüyada başkasının namaz kıldığını görmek ve dua etmek kişinin bir arkadaşı tarafından kırılacağına işarettir. Rüyada başkasının namaz kıldığını görmek ve dua etmek rüya sahibinin arkadaş çevresini değiştirmesi gerektiğine işarettir. Genel anlamda rüyada başkasının namaz kıldığını görmek ve dua etmek eğer vicdanlı davranılırsa feraha kavuşulacağına delalettir.

Rüyada Karanlıkta Başkasının Namaz Kıldığını Görmek

Rüyada Karanlıkta Başkasının Namaz Kıldığını Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada karanlıkta başkasının namaz kıldığını görmek kişinin hanesinde olacak bir huzursuzluğa işaret edilir. Rüya sahibinin bekar olması durumunda hayırlı bir evliliğe delalet edilir. Rüyada karanlıkta başkasının namaz kıldığını görmek rüya sahibinin evli olması durumunda ise huzurlu bir aile ortamına yorulur. Rüyada karanlıkta başkasının namaz kıldığını görmek farklı bir tabire göre rüya sahibinin bir kavga ortamında kalacağı anlamına gelir. Rüyada karanlıkta başkasının namaz kıldığını görmek rüya sahibi erkek ise mantıksız kararlar aldığına ve sonuçlarının iyi olmayacağına yorulur.Rüya sahibinin öfkeyle karar almaması gerektiğine işaret eder.Farklı bir tabire göre ise rüyada karanlıkta başkasının namaz kıldığını görmek ev değiştirmeye delalet eder.Rüya sahibinin kendisine huzur getirecek olan yeni bir mekana geçeceğine yorulur.Genel anlamda rüyada karanlıkta başkasının namaz kıldığını görmek hayırlı başlangıçlara işaret eder.

Rüya hakkındaki yorumum...