Rüyada Başbakan ve Eşini Görmek

Rüyada Başbakan ve Eşini Görmek

Rüyada Başbakan ve eşini görmek , arkadaşlarınızın güvenilir olduğunu ima eder. Rüyada görülen Başbakan ve eşini görmek, konuşmak, sorunlu bir dönemde olduğunuzu gösterir ama bu durum uzun sürmez. Rüyada Başbakan ile eşini görmek, bildiğiniz bir adamın yardımıyla, sıkıntılarınızdan uzaklaşacağınızı gösterir. Rüyada Başbakan ile eşini görmek, yanlarına oturmak, bol, rahat bir dönem içinde olduğunuzu gösterir. Rüyada Başbakan ve eşini kısa süreliğine görmek, bol dönemin kısa süreceğini ima eder. Arkadaşlarınızdan birini rüyada başbakan ve eşinin yanında görmek , yaşayacağınız bolluğun uzun zaman süreceği anlamına gelir.

Rüyada Başbakan ile eşini görmek tokalaşmak, bir arkadaşa kızgın olduğunuzu, ancak barışmanız gerektiği anlamına gelir. Rüyada Başbakan ve eşini görmek ve ellerini öpmek, yakın akrabalarınızdan birinin size küskün olduğunu belirtir. Birinin başbakanın elini rüyanızda öptüğünü görürseniz, daha önce küskün olduğun insanlarla barışacaksınız demektir. Rüyada Başbakan ile eşini görmek ve eşi ile el sıkışmak, daha önce suçlandığınız  bir durumun ortaya çıkacağını ve suçsuz olduğunuzu kanıtlayacağınızı gösterir. Rüyada Başbakan ve eşini görmek onlarla tartışmak, beklediğiniz etkinliğin hemen sona ereceği anlamına gelir. Başbakanın, eşinin rüyanda başka biriyle kavga ettiğini görürsen, iyi haberler alacağın anlamına gelir.

Rüyada Başbakan ve Eşini Görmek, Beraber Yemek Yemek

Rüyada Başbakan ve Eşini Görmek, Beraber Yemek Yemek

Rüyada görülen Başbakan ve eşini, ile beraber yemek yemek, maddi veya manevi açıdan zararlardan uzaklaşacağınızı gösterir. Rüyada Başbakan ve eşini görmek, Başbakan evinizde yemek yerse, ödeme yapmakta zorlandığınız borçlarınızı, arkadaşlarınızdan biri sayesinden ödeyeceğiniz anlamına gelir. Rüyada Başbakan, eşini görmek ve beraber yemek yemek Başbakan’ın evinde yemek yerseniz, birinden biraz para alacaksınız ve bu para en azından kısa bir süre için sizi rahatlatacaktır.

Rüyada Başbakan ve Eşini Görmek, Hazırlanmak

Rüyada Başbakan ve Eşini Görmek, Hazırlanmak

Rüyada görülen Başbakan ve eşini için hazırlanmak, güçlü fikirli olmanız gerektiğini ve iradenizi korumanız gerektiğini gösterir. Rüyada Başbakan ve eşini görmek ve Başbakan’dan para ya da bir şey istediğini görmek, sorunlarınızı kendi başınıza çözeceğinizi gösterir. Başbakan sizden para alırsa, iş hayatınızla ilgili sorunlarınızı çözecek ve kariyerinizde ilerleyeceksiniz demektir. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz gerekmektedir.

Rüya hakkındaki yorumum...