Rüyada Bal Görmek

rüyada bal

Rüyada bal görmek kişinin yaşamında beklemediği enerjiye ve mutluluğa ulaşacağının göstergesidir. Kişi bu ulaşıma doğal yollardan sahip olacak çevresinde enerjik birisi olarak görülecektir.

Rüyada Bal Yediğini Görmek

Fiziksel rahatsızlık, kırgınlık yaşayan bireyin yaşam enerjisine yeniden kavuşması anlamına gelmektedir. Rüyayı gören sebepsiz yere yitirdiği yaşam enerjisine kısa zamanda yeniden ulaşacaktır.

kavanozda bal

Rüyada Petek Bal Görmek

Kişinin birikimlerinin sonucunu görmesidir. İş için harcadığı emek, bir insan için harcadığı sevgi, bir eşya için harcadığı para karşılığını bulacaktır. Kişi uzun süredir beklediği haberi öğrenecektir.

Rüyada Bal Topladığını Görmek

Rüyayı gören kişinin kısa zamanda kısa yolculuğa çıkacağının göstergesidir. Kişi bu yolculuk sırasında tanıştığı kişiler ve edindiği bilgiler sayesinde günlük yaşamına döndüğünde yaşama bakışının değiştiğini görecektir.

petek bal

Rüyada Bal Satın Aldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşam enerjisini kaybettiği için doktora görünmesi veya güvendiği, deva olacağını düşündüğü bir kişiye konuşmasıdır. Kişi kaybettiği enerjisini bu görüşme sonrasında yeniden kazanacağına inanmaktadır.

Rüyada Bal Sattığını Görmek

Kişinin çevresinde yardımı ihtiyacı olanlara kol kanat gereceğinin, enerjisini başkalarına yardım etmek için kullanacağının göstergesidir. Kişinin bu fedakarlığı karşılıksız kalmayacak, kısa ve uzun vadede bu fedakarlığının faydasını görecektir.

bal kaymak

Rüyada Bal Kaymak Yediğini Görmek

Rüyayı görenin ailesin bir toplantının olacağının göstergesidir. Kişi uzun zamandır ailesinden beklediği desteği sonunda edinecektir. Kişinin ailesiyle ilişkisi sevgi çerçevesinde artacak ve sevildiğini, korunduğunu hissedecektir.

Rüyada Bal Ve Arı Görmek

Kişinin çevresinden alacağı yardımın karşılığında fedakarlık göstermek zorunda kalmasıdır. Kişi zorunlu olmadığı durumlarda başkalarının yardımını istemekten uzak durmalıdır. Yoksa ileride karşısına çıkacak sorunlardan birisi ben sana yardım ettim sıra sende diyip hem manevi yönden kötü hissedecek hem de maddi olarak sıkıntılı döneminde sıkışacaktır.

bal ve arı

Rüyada Bal Çaldığını Görmek

Başkalarının emeğiyle oluşturulmuş bir sonucun kişinin faydasına olabilecek şekilde yorumlanmasıdır. Örneğin bir iş yerinde yapılan ve rüyayı görenin katılmadığı bir projeden elde edilen kazanım rüyayı görenin de faydasına olacaktır. Kişi bu durumda emek harcayanlara karşı vefalı bir şekilde hareket etmeli eğer gereğinden fazla kazanım elde ettiyse bunu ya hak edenlere vermeli veya teslim etmelidir. Aksi durumda kişi suçlanabilir, gereksiz bir şekilde tahakküm altında kalabilir.

Rüyada Bal ve Tereyağı Görmek

Bu şekilde görülmesi hem sağlıklı hem de doğal beslenme kaynaklarıdır. Rüyayı gören kişi zihninde takılan sorunları doğal ve sağlıklı bir enerjiyle kolaylıkla çözecektir. Bireyin bu süreçte enerjisini harcarken yorulmadığı görülecektir.

Rüya hakkındaki yorumum...