Rüyada Bağırıp Sesini Duyuramamak

Rüyada Bağırıp Sesini Duyuramamak

Rüyada Bağırıp Sesini Duyuramamak rüyayı görenin aydınlığa çıkacağını ifade eder. Rüyada bağırıp sesini duyuramamak rüya sahibinin ona zarar verecek kişilerden uzak duracağını simgeler. Şuana kadar gelen zararlarında telafi edileceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin elini attığı her işten başarılı bir sonuçla ayrılacağını, tuttuğunu koparacağını ifade eder. Rüyada bağırıp sesini duyuramamak kişinin borçları varsa hepsinden kurtulacağına yorulur. Hastalığı varsa kısa zaman içinde şifasını bulacağı söylenir.

Başka rivayetlere göre de şanssız zamanlara yakalanacağı anlamını taşır. Rüyayı görenin eline geçen fırsatları yanlış kararlar verip kolayca harcayacağı şeklinde tanımlanır. Bunlar sonucunda kişinin maddi kayıplar yaşayacağı ifade edilir. Rüyada bağırıp sesini duyuramamak başka tabirlere göre de bir topluluğa öncülük edeceğine simgedir. Arkasında onun yolunda gidecek bir sürü kişi olacağı yönünde tabir edilir. Rüyada bağırıp sesini duyuramamak genel olarak böyle tanımlanır.

Rüyada Bağırıp Sesini Duyuramamak

Rüyada Sokakta Bağırıp Sesini Duyuramamak

Rüyayı görenin ömrü boyunca yakınında ki her olaya şahit olacağına göstergedir. Rüyada sokakta bağırıp sesini duyuramamak kişinin çekingenliği olmayan bir karaktere sahip olduğunu simgeler. Çoğu zaman sivri dille tavrı ve korkusuz cevaplarıyla toplum içinde dikkat çeken bir kişilik olur. Kişinin rüyasında sokakta bağırıp sesini duyuramaması bir topluluğun öncüsü olacağı anlamını da taşır. Başka rivayetlere göre de rüya sahibinin devlet dairesinde önemli işleri olacağı yönünde yorumlanır. Bazı tabirciler tarafından da kişinin boş yere galeyana geleceği yönünde söylemler vardır. Rüyada sokakta bağırıp sesini duyuramamak genel olarak böyle tanımlanır.

Rüyada Sinirlenip Bağırıp Sesini Duyuramamak

Rüyada Sinirlenip Bağırıp Sesini Duyuramamak

Kişi için pek hayra yorulmaz. Rüyayı gören için yakın çevresinde ona karşı kin besleyen kişiler olduğuna inanılır. Bunlar sonucunda kişi olumsuz bir süreçten geçeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada sinirlenip bağırıp sesini duyuramamak genel olarak böyle tabir edilir.

Rüya hakkındaki yorumum...