Rüyada Baca Görmek

rüyada baca

Rüyada baca görmek baca ocağın oksijen alarak alevlenmesini öte yandan da dumandan evin boğulmasını engelleyen yapıdır. Evin içine yaşanabilmesi için pencere, kapı kadar hayatidir. Rüyayı gören kişinin aile içinde yaşadığı sorunların çözüleceği ve bu sorunların çözülmesinin aile içinde yeniden yakınlaşmayı arttıracağını simgeler.

Rüyada Baca Tütmesi Görmek

Rüyayı görenin ailesinde sıkıntıların çözüleceğini, aile bireylerinin aralarındaki sorunların yakın gelecekte aşılacağının göstergesidir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin yakın çevresinin yakın zamanda bir araya geleceğini, rüyayı gören kişinin geleceğiyle ilgili kararlar alınacağının habercisidir. Tüten duman siyah ise tartışmaların yaşanacağı, duman beyaz renk ise sorunların aşılıp hayırlı bir sonuca ulaşılacağı yorumlanabilir.

Rüyada Baca Temizlediğini Görmek

Kişinin ev içinde yaşanan sorunların çözülmesine dair çaba göstereceği, aile içinde varsa anne, baba, kardeşlerin aralarında yaşadıkları problemlere müdahale edeceğinin göstergesidir.

baca temizleme ekibi

Rüyada Baca Yıkılması Görmek

Rüyayı gören kişinin aile ocağında sıkıntılardan veya aile içinde bireylerin birbirine karşı güvenini kaybetmesinden dolayı sıkıntıların çözülemeyeceği ve iletişim problemleri yaşanacağına dair bir simgedir. Kişi böyle bir rüyanın ardından ailesiyle iletişimi arttırmalı,sorunların çözümünde ön ayak olmaya çalışmalıdır.

Rüyada Baca Yanması Görmek

Rüyada yıkılmasını görmek gibi yanmasını görmek rüyayı görenin ebeveyn ve kardeşlerinin sorunlardan dolayı hararetli tartışmasının göstergesidir. Geçmişte yaşanan problemlerin çözülmediğini ve yeni problemlerle beraber aile efradının sıkıntılarının çözülemeyecek duruma gelebileceğini işaret eder.

yanan baca

Rüyada Baca Kurumu Görmek

Rüyayı gören kişinin geçmişte aile içinde yaşanan sorunları yeniden hatırlamasını temsil eder. Kişi anne baba ve kardeşleriyle yaşadığı sıkıntılardan etkilenmek ve günlük yaşamında bu sıkıntıların yarattığı depresyonu sürdürmektedir. Rüya sahibi bu şekilde bir rüya görmesi halinde iki seçeneği söz konusudur. Ya  kurumlarını temizleyecek yani ailesiyle ilgili sorunlarını çözecek ya da kurumları kabullenecek yani bu sorunların üstesinden gelemeyeceğini kabullenerek ailesini bu sorunlara rağmen kabul etmeye razı olacaktır.

Rüyada Baca Borusu Görmek

Rüyayı gören kişinin geçmişini hatırlamasıdır. Özellikle çocukluk döneminde anne babasıyla iletişimini, onlarla bir arada yaşarken hissettiği duyguları kişi bu rüya sayesinde hatırlar. Eski anıları hatırlayan kişi anne babasıyla iletişimini gözden geçirir. Kişi bu rüya sırasında kendisini iyi veya kötü hissetse bile hayattalarsa anne babası ile konuşmalı ve içini ferahlatmalıdır.

soba bacası

Rüyada Baca Tamir Ettiğini Görmek

Kişinin kendi kurduğu ailenin yaşadığı sorunların artması nedeniyle bu sorunları çözmek için çözüm arayışına girmesini simgeler. Kişi ailesinin bir arada kalması ve devamlılığını sağlaması için otoritesini ve sevgisini ortaya koyarak gerekirse fedakar bir şekilde ailesini bir arada tutmak yönünde kararlı olduğunu gösterecektir.

Rüyada Baca Çökmesi Görmek

Rüyayı gören kişinin kendi kurduğu veya bağlı bulunduğu ailenin yaşadığı sorunlardan, iletişim problemlerinden dolayı aile duygusunu ve inancını kaybetmesi durumudur.

Rüyada Baca Akması Görmek

Kişinin yakınlarıyla arkadaşlarıyla ailesiyle yaşadığı sıkıntıların birikmesinden dolayı ve çözüm yolu bulamadığı için bunalmasını gösterir. Artık sorunların kişiyi ve tartıştığı kişileri bunalttığını göstermektedir. Birey bu tip bir rüya sonrasında sorunları çözmeye yönelik olarak farklı alternatifler aramalı yani ocağa yeni bir gider açmalıdır. Var olan sorunların çözümüne yönelik eski yollar artık işe yaramamaya başlamıştır.

Rüya hakkındaki yorumum...