Rüyada Babası ile Kavga Etmek

Rüyada Babası ile Kavga Etmek

Rüyada babası ile kavga etmek  görmek, genellikle otoriteyi, rahatlığı, sevgiyi temsil eder. Çünkü bunlar genellikle aileyi düşündüğümüzde aklımıza gelen duygulardır. Kendi endişelerinizi, onlar hakkındaki hayallerinizi, onların hayal dünyasındaki ilişkilerini yansıtıyor olabilirsiniz. Rüyada babasıyla kavga dövüş etmek, düzenli olarak tartışılan var olan problemler ise endişe etmemeliyiz.

Rüyada görülen babası ile kavga dövüş etmek  görmek, gelecekte daha büyük sorunlara neden olacak bir şey olarak görmenizden kaynaklana bilir. Rüyada görülen babası dövüş ile kavga eden  gerçek hayatta çatışmaların belirtisidir. Belki de rüyanız doğrudur, yükselen gerginlikleri hissedebilirsiniz. Geçmiş deneyimlerden, bir argümanın bu görüş farklılıklarının bir sonucu olabileceğini biliyor olabilirsiniz.

Rüyada Babası İle Kavga Etmek  ve Kız Kardeşinin Görmesi

Rüyada babası ile tartışmak, kavga etmek, kişinin kendi ihtiyaçları ile özlemleri olduğunu hatırlatır. Belki de kabul etmediğiniz yanlarına direnmekten ziyade, onların daha fazla olduğu için onları takdir etmeniz gerekir. Rüyada görülen babası ile kavga dövüş etmek , endişeleriniz, kendi ebeveynleriniz hakkındaki endişeleriniz olduğu anlamına gelir. Rüyada babasıyla kavga etmek, kendi içinizde karışıklık olduğunu gösterir. Suçluluk veya çatışmaya neden olan bazı sorunlarla uğraşıyorsunuz. Kavga ederken bir parçanızı gömmeye çalışıyor olabilirsiniz. Rüyada babası ile kavgalar etmek , sürdüğünüz gerçek bir yaşam değişikliğini de temsil edebilir. Rüyada babası ile kavga etmek  görmek, kendi hayatınızdaki zorlukları kabul etmeyeceğinizi gösterir. Bu sorunun sorumluluğunu kabul etmiyorsunuz. Onları tatmin edici bir sonuca götürecek hiçbir şey yapmayacaksınız.

Rüyada Babası İle Kavga Etmek  ve Annenin Görmesi

Rüyada görülen babası dövüş  ile kavga eden, kendi hayatınızda kargaşa ile uğraşamayacağınızı gösterir. Yanlış olduğunuzu kabul etmelisiniz veya yolunuzu değiştirmelisiniz. Rüyada babası dövüş ile kavgalar etmek  görmek, güç ile güvenliği gösterir. Bu, başkalarına çok bağımlı olduğun anlamına gelebilir. Ayrıca babanla olan ilişkinizden de haberdar olmalısın. Rüyada babasıyla kavga etmek , iş meselelerinde biraz dikkatli olmanız gerektiğini gösterir. Rüyada görülen babası ile kavga etmek, babanla daha iyi bir ilişkiye sahip olmanı istediğini gösterir. Söyleyeceklerini kabul etmeyebilir. Babana plastik bir nesneyle vurursan, ona söylediğiniz şeyler onun için hiçbir fark yaratmıyor.

Rüyada Babası İle Kavga Etmek  ve Komşuların Görmesi

Rüyada Babası İle Kavga Etmek  ve Kız Kardeşinin Görmesi

Rüyada babası ile tartışmak, kavga etmek, kız kardeşinin görmesi, ikinizin de paylaştığı bağı temsil eder. Ya çok yakınsınız ya da sık sık birbirinizle çatışıyorsunuz. Rüyada babası ile kavga etmek,  kız kardeşinin görmesi, ailenizde tuttuğunuz pozisyonu, kabul konusundaki duygularınızı yansıtır. Ayrıca kız kardeşinizin, ilişkilendirdiniz başka bir kişinin aynı özellikleri paylaştığı anlamına da gelebilir. Rüyada babası ile kavga etmek  ve kız kardeşinin görmesi, duygusal çatışmalarınız olabileceğini ima eder. Rüyada babası ile kavga edeni, kız kardeşinin görmesi, henüz keşfedemediğiniz belli niteliklere sahip olduğunuzu ima eder. Kız kardeşinin ne söylediğini, yaptığını düşünün.

Rüyada Babası İle Kavga Etmek  ve Erkek Kardeşinin Görmesi

Rüyada babası ile kavgalar etmek, erkek kardeşinin görmesi, çok çalıştığınız bir işarettir. Biraz zaman ayırmalısın. Aynı zamanda, düşünceleriniz ile aceleci hareketler arasındaki çatışmanın bir göstergesidir. Rüyada babası ile tartışmak, kavga etmek, erkek kardeşinin görmesi, çok uyandırdığınızda ya da arzularınızı kısıtlayabileceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Babası İle Kavga Etmek  ve Annenin Görmesi

Rüyada babasıyla kavga etmek, annenin görmesi, kişiliğinizin besleyici, koruyucu tarafını temsil eder. Anneler hayat verenler, nevresimler, danışmanlar ile koruyucular olarak bilinir. Rüyada babası ile kavga etmek, annenin görmesi, kendi kimliğinizi aramakta zorluk çektiğiniz anlamına gelir. Rüyada babası ile kavga etmek, annenin görmesi, bir şeyin sizi rahatsız ettiğini, bunun nasıl ele alınacağından emin olmadığınız anlamına gelir.

Rüyada Babası İle Kavga Etmek  ve Komşuların Görmesi

Rüyada babası ile kavgalar etmek, komşuların görmesi, öfke duyulmamış öfke duygularına sahip olduğunuz anlamına gelir. Rüyada babasıyla kavga etmek, komşuların görmesi, şu anda profesyonel veya kişisel yaşamınızda bir sorun olduğunu ya da sorun ile mücadele ediyor olduğunuzu gösterir. Kontrolden çıkmış ve hüküm sürmesi gereken alışkanlık ile fikirlerle karşı karşıyasınız. Rüyada babası ile kavgalar etmek, komşuların görmesi, bir şey hakkında zor bir karar vermek üzeresiniz demektir. Rüyada babası ile tartışmak, kavga etmek, komşuların görmesi, iç kargaşaların bir temsilidir, iç huzur arayışında olduğunuzu gösterir.

Rüya hakkındaki yorumum...