Rüyada Ayakkabı Bakmak

Rüyada Ayakkabı Bakmak

Rüyada Ayakkabı Bakmak, malınıza ve mülkünüze göz diken insanların varlığına yorulur. Özellikle yakın komşularınız ya da akrabalarınız arasından bazı insanlar sahip ailenizin sahip olduğu maddi varlığa kıskançlık ve haset ile bakabilir. Bunun yanı sıra rüyada ayakkabı bakmak, parasal anlamda büyük bir kayıp yaşayacağınıza delalet eder. Bu kayıp yüzünden yatırımlarınızın karlılığı düşebilir ve mal varlığınız değer kaybedebilir.

Tüm bunların yanı sıra rüyada ayakkabı bakmak, ekonomik anlamda sizin için zorlayıcı geçecek bir döneme giriş yapacağınızı ifade eder. Rüyada ayakkabı bakmak, ticari olarak yanlış hamleler yapacağınızı dolayısıyla zararlı çıkacağınızın habercisidir. Yapacağınız yanlış yatırımlar sonucu büyük miktarda zarara uğrayabilir ve ticari olarak itibar kaybı yaşayabilirsiniz. Yine aynı şekilde ayakkabı bakmak, yaşamış olduğunuz ekonomik sıkıntıların sosyal hayatınızı da etkileyeceğini ifade eder.

Rüyada Siyah Ayakkabı Yitirmek

Rüyada Siyah Ayakkabı Bakmak

Rüyada ayakkabı bakmak durumu ile benzer anlamlar barındıran rüyada siyah ayakkabı bakmak, kişisel itibarınızı zedeleyecek ve etrafınızdaki insanların size olan bakış açısını değiştirecek bazı hatalar yapacağınızı ifade eder. Bu hatalar sonucu sosyal anlamda yalnız kalabilir ve etrafınızdaki insanların sizde uzaklaştığını hissedebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra rüyada siyah ayakkabı bakmak, insanların size olan güvenini yitireceğini ifade eder. Rüyada siyah ayakkabı bakmak tabirince samimi olduğunuz arkadaşlarınızın sizden uzaklaşmasından dolayı psikolojik olarak kötü bir döneme giriş yapacağını söylemek yanlış olmaz.

Rüyada Topuklu Ayakkabı Yitirmek

Rüyada Topuklu Ayakkabı Bakmak

Güzelliğinizle alakalı bazı kaygılar duyacağınızı ifade eden rüyada topuklu ayakkabı bakmak durumu yakın bir gelecekte özgüven problemleri yaşayacağınıza delalet eder. Kendinize yeteri kadar özen gösteremeyeceğinizin de ifadesi olan rüyada topuklu ayakkabı bakmak tabirince psikolojik olarak sizin için zorlayıcı geçecek bir döneme giriş yapabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra rüyada topuklu ayakkabı bakmak, etrafınızdaki insanların özensizliğini yüzünüze vuracağının da habercisidir. Kısaca rüyada ayakkabı bakmak, etrafınızdaki insanların kabalığı yüzünden herkesten uzaklaşmak isteyeceğinizin habercisidir.

1 Yorum

  • ruyamda ayakkabi gordum. Ne olacagi hakkinda bir fikrim yoktu. Sonra bu siteden mealiokudum. Dediginiz gibi cikti tesekkur ederim.

Rüya hakkındaki yorumum...