Rüyada Aşağı Düşmek

Rüyada Aşağı Düşmek

Rüyada Aşağı Düşmek, sosyal hayatınızda risk alacağınızı ve alacağınız risklerin sizi büyük hatalar yapmaya teşvik edeceğini ifade eder. Rüyada aşağı düşmek tabiri doğrultusunda kısa süre içerisinde pişmanlık duyacağınız şeyler yapabilirsiniz. Aynı şekilde rüyada aşağı düşmek durumu, aile ilişkilerinizden üzerinizde büyük bir baskı oluşacağına delalet eder. Özellikle babanızın üzerinizde kuracağı baskılardan dolayı kendinizi ailenizden uzaklaştırabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra rüyada aşağı düşmek durumu, çevrenizde üzerinizde sizi zor duruma sokacak bir baskının oluşacağına da delalet eder. Bu baskı psikolojik olarak ciddi bir yük hissetmenize neden olacaktır. Aynı şekilde rüyada aşağı düşmek durumu bunalımlı ruh haliniz yüzünden arkadaşlık ilişkilerinizde hatalar yapacağınıza delalet eder. Rüyada aşağı düşmek tabiri doğrultusunda çevrenizden size karşı kötü davranan insanların türeceğini söylemek doğru olacaktır.

Rüyada Yukarıdan Aşağıya Düşmek

Rüyada Yukarıdan Aşağıya Düşmek

Rüyada yukarıdan aşağıya düşmek, hızlı ve ani gelişen bir tehlike ile yüzleşeceğinize delalet eder. Bu tehlike size fazlasıyla zarar verebilir ve sevdiklerinizi incitmenize sebep olabilir. Yine aynı şekilde rüyada yukarıdan aşağıya düşmek durumu, çevrenize uyum sağlama konusunda oldukça tavizsiz davranacağınızın göstergesidir. Rüyada yukarıdan aşağıya düşmek aynı zamanda mesleki ya da parasal büyük bir düşüş yaşayacağınızın habercisidir. Bu düşüş yüzünden hayatınızdaki insanların gözünden de düşebilir ve sevdiklerinizin sizden uzaklaştığını görebilirsiniz.

Rüyada Aşağıya Hızla Düşmek

Rüyada Aşağıya Hızla Düşmek

Rüyada aşağıya hızla düşmek, çalıştığınız kurumda ya da iş yerinde performansınızla alakalı ani bir düşüş yaşayacağınıza delalet eden bir imge olarak yorumlanır. Rüyada aşağıya hızla düşmek aynı zamanda kontrol edemeyeceğiniz bir takım olaylar yüzünden müdürlerinizden kötü laflar duyacağınızın göstergesidir. Bu laflar sizi psikolojik olarak etkileyebilir ve çalışma performansınızı daha da düşürebilir. Rüyada aşağıya hızla düşmek durumu aynı zamanda çevrenizde kötü bir izlenim bırakacağınızı ve bu izlenim yüzünden insanların sizden uzak duracaklarını ifade eder. Sosyal anlamda etrafınızdaki insanların size olan önyargısını yıkmak için çok fazla efor sarf edeceğinizin habercisi olan rüyada aşağıya hızla düşmek, bunu engellemeyeceğinizi de simgeler. Kısaca rüyada aşağıya hızla düşmek ani olarak olaylar yaşayacağınıza delalet eder.

Rüya hakkındaki yorumum...