Rüyada Anne Babanın Ayrılması

Rüyada Anne Babanın Ayrılması

Rüyada Anne Babanın Ayrılması aile birliğinin temelinde meydana gelen anne babanın ayrılması pek çok olayı bir arada barındıran durumdur. Rüyada anne babanın ayrılması mevcut olan ya da ertelediğiniz problemlerin çözülmesi için atılan adım olarak nitelendirilebilir.

Rüyada anne babanın ayrılması ile ilgili karar her iki taraf ile anlaşmalı şekilde olmuş ayrıca insanlar mutlu görünüyorsa uzun süredir vermeniz gereken karara işarettir. Ertelediğiniz bu kararları aldığınızda düşündüğünüzden daha feraha çıktığınızı fark edeceğinizi işaret eder. Bu kararları alırken rüyada gördüğünüz anne baba ayrılığının nedenlerini de sorgulamanızda fayda var. Rüyada anne babanın ayrılması geçimsizlik, kavga gibi nedenlerle olmuş ve anne babanın ayrılığında kişiler mutsuz görünüyorsa hayatınızda yolunda gitmeyen şeyler olduğuna işarettir. Ayrıca bunları önemsemediğiniz için size kocaman sorun yumağı olarak döneceği anlamına da gelebilir.

Rüyada anne ve babanın ayrılması sonucu siz ve kardeşlerinizin olumsuz etkilendiğini, ağladığını görüyorsanız iş hayatınızda yaptığınız yanlış planlamalar söz konusu olabilir. Bu hatalar size keyifsiz bir dönem yaşatabilir. Anne baba ayrılması aynı zamanda maddi anlamda zor bir dönemden çıktığınızı ve birikimlerinizi doğru yönlendirdiğinizde ferah bir yaşamın başlangıcına adım atabileceğinizi de haber verir. Rüyada anne babanın ayrılması aynı zamanda hoşunuza gitmeyen kişilerden duyacağınız laflarla hareket etmemeniz gerektiğini de hatırlatır.

Rüyada Anne Babanın Ölüm Nedeniyle Ayrılması

Rüyada Anne Babanın Ölüm Nedeniyle Ayrılması

Rüyada ölüm nedeniyle anne babanın ayrılması uzun süredir kızgın olduğunuz yakınınız veya arkadaşınızın başına gelecek sağlık problemleri olduğunu, ölüm korkusu nedeniyle size hayatın anlamını bir kez daha hatırlatacak. Rüyada anne babanın ölüm nedeniyle ayrılması size hayatınızla ilgili ipuçları verir. Rüyada anne babanın ayrılması aile ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmenizi hatırlatmanın yanı sıra maddi anlamda yaşadığınız sıkıntı ve zorlukların sonu; üzerinizdeki yüklerin hafiflemesi anlamına da gelir. Uzun süreli bir borcunuz varsa, ummadığınız şekilde elinize geçen parayla bunu kapatabileceğinizin de habercisi olabilir.

1 Yorum

  • Rüyamda annemin ve babamın ayrılması çok çabuk karar verildi birden bire ayrılmaya karar verdiler daha sonra babama soruyorum baba niye ayrildiniz diye o da anlaşamadık dedi bende tm dedim ama annem matatent gibi bir ülkeye gidiyordu ben buna çok aşırı fazla ağladım sonra rüyanın etkisinde gece kalkıp ruyadayken gobegimi açıp ovaladigimi fark ettim sonra sabah kaltigimda hala bu rüyanın eykisindeydim şuan bile basıma kotu bi şey gelir diye korkuyorum hala aklımda bu ruya var 🙁

Rüya hakkındaki yorumum...