Rüyada Ağızdan Kaka Çıkarmamak

Rüyada Ağızdan Kaka Çıkarmamak

Rüyada Ağızdan Kaka Çıkarmamak rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılı, dertli günlerdeki problemleri içine atmasından dolayı büyük dert sahibi olacağına delalettir. Rüyada ağızdan kaka çıkarmamak bu dertleri rüya sahibinin dışarı vuracağına, yıllardır sabredip içinde tuttuğu şeyleri dışa vuracağına delalet eder. Rüyada ağızdan kaka çıkarmamak rüya sahibinin yakın zaman içerisinde konuşmadığı insanlarla ya da tanımadığı kötü insanlar ile yüz göz olacağına ve bu kişiler tarafından kötülüğe uğrayacağına yorulur.

Ayrıca rüyada ağızdan kaka çıkarmamak rüyayı gören kişi için yüzleşme yaşayacağı anlamına da gelmektedir. Farklı tabirlere göre rüyada ağızdan kaka çıkarmamak kişinin kötülüklerden arınacağı ve hak yolunda ilerleyeceğine yorulur. Kötülüklerden arınırken kişinin büyük vicdan azapları çekeceğine ve her gün tövbe edeceğine de işarettir. Genel anlamı ile rüyada ağızdan kaka çıkarmamak rüyayı gören kimse için olumlu sonuçlara yorulmaktadır.

Rüyada Arkadaşın Ağızdan Kaka Çıkarması

Rüyada Arkadaşın Ağızdan Kaka Çıkarması

Rüyayı gören kişi için olumsuz geçecek bir döneme işaret edilir. Rüyada arkadaşın ağızdan kaka çıkarması başı dertte olan bir dostuna yardım edeceğine tabir edilir. Yardım esnasında kendi başını da belaya sokacağına ve bu bela sonucunda sıkıntılı zamanlar geçireceğine yorulur. Rüyada arkadaşının ağzından kaka çıkarmamak farklı bir tabire göre ise rüyada gördüğü arkadaşının arkasından çevirdiğini öğreneceğine ve o kişi ile bütün bağlarını koparacağına alamet edilir. Rüyada arkadaşın ağızdan kaka çıkarması kendi ağzından çıkarmamak tabirinde olduğu gibi içinde birikenleri dökeceğine işarettir. Ayrıca bu söylenenler yüzünden bir süre küs kalınacağına yorulur.

Rüyada Ağızdan Yılan Çıkarmak

Rüyada Ağızdan Yılan Çıkarmamak

Rüyayı gören kişinin düşmanlarından büyük zarar göreceğine delalet eder. Rüyada ağızdan yılan çıkarmamak rüya sahibi için kötülüklerle dolu bir dönemin geldiğine işaret edilir. Bu dönemde her gece düşüncelerle huzursuz olup uykusuz kalacağına yorulur.

Rüya hakkındaki yorumum...