Rüyada Adak Görmek

rüyada adak

Rüyada Adak Görmek kişinin iyi düşüncelere ve olumlu dilekler taşımış olacağına delalet eder. Kötü şekilde yorumlanacak bir rüya değildir. Kötü günlerin geçeceği bahar günlerinin geri geleceğine rivayet olunur. Fakat kader oyunlarıyla karşılaşacağına ve hayallerine ulaşmasında bazı küçük pürüzler olmasıda muhtemeldir. Bu yüzden çevresindeki insanlara güvenirken dikkatli olması ve umut bağlamaması gerektiğine diye yorumlanır.

adak

Rüyada Adak Adamak

Kişinin rüyasında  adaması, iman gücünün baskın olan rüya sahibinin Allah’tan rahmet ve isteklerini dilemesine delalet eder. Bu rüya sahibinin istediğini adağın olduğuna işaret edilir.

Rüyada Adak Kesildiğini Görmek

Rüya içerisinde adadığının kesildiğini görmek, rüyayı gören kişinin dürüst ve iyi bir kişilik sahibi  birey olduğunun göstergesidir. Ayrıcı durum ve vaziyet ne olursa olsun zor duruma düşmüş herkese kucak açabilecek bir kişidir. Gururu ve onuru için yapamayacağı hiç bir şey yoktur. Her zaman söylediği sözlerin arkasındadır. Bu durumlardan ödün vermez diye yorumlanır.

Rüyada Adak Eti Yemek

Görülen rüya içerisinde etini yemek, rüya sahibi eskiden işlemiş olduğu kötü  günahlarından arınmaya ve iyiliğe işaret eder. Haramdan uzaklaşacağına helal kazanç sağlayacağına şeklinde yorumlanır.

Rüyada Adak Eti Dağıtmak

Eti dağıtmak, rüya sahibinin yaptığı hayırlı işin Allah’ın nezdinde kabul göreceğine ve çevresinde ki insanlarında ona karşı hoşgörü ve kin tutmayacağı düşmanlarıyla barışacağına delalet eder.

Rüyada Adaklık Keçi Görmek

Rüyayı gören kişinin vermiş olduğu sözü yerine getireceği anlamına yorumlanır.Eğer keçiyi aldığını görürse söz verdiği gibi işinin başarı ile tamamlanacağına işarettir.

Şayet kişi keçiyi görüp alamamış ise işinin tamamlanırken sıkıntılar doğabileceği mutsuzluk ve sorunlarla karşılaşacağı istediği arzu ulaşamayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Adaklık Kuzu Görmek

Rüyasında kuzu görmüş ise kişi kuzunun büyüklüğüne göre önem arz etmektedir. Eğer kuzu iri ve büyük ise işlerinin çok büyüyeceğini işarettir. Ayrıca kuzu küçük ise işlerinin yine ufak çapta büyüyeceğine işarettir. Eğer kuzu kesilme sırasında çok can çekişirse işlerinde biraz sıkıntı olacağına ama sonunda yine hayırlı biteceğinin göstergesidir

Adaklık Kuzu

Rüyada Adaklık İnek Görmek

Eğer rüyayı  görmüş olan kişi inek kurban edilecek ise işlerinde büyük derecede büyüme sağlayacağına. Allah katında büyük hayır yapacağına çevresindeki insanların güvenini kazanacağına. Hak yolunda daha büyük işler yapacağına yorumlanır.

Eğer inek kurban etmek isteyip o ineği kurban edememiş ise o işin başarısız olacağına işarettir. Kendisi bu işi çok istemesine rağmen çabalamaması hayırlı olanın bu olduğunun göstergesidir.

Rüya hakkındaki yorumum...