Rüyada Ada Görmek

Rüyada Ada Görmek

Rüyada Ada Görmek rüyayı gören kimse için hayra yorulacak bir tabirdir. Rüyada ada görmek tabiri rüya sahibinin birlikte olduğu kişi ile yeni kararlar alacağına ve somut adımlar atacaklarına işarettir. Rüyada ada görmek evli kişiler için mutlu habere işaret edilir.

Ayrıca rüyada ada görmek iş hayatında yaşayacağı sıkıntıdan çabaları ile kurtulacağına yorulur. Bu sıkıntıları yok ettiği için iş vereni tarafından ödüllendirileceğine delalet eder. Rüyada ada görmek bazı tabirlerde kötüye de yorulmaktadır. Kişinin ailesi ile sıkıntıları olacağına sürtüşmeler yaşayacaklarına ve sonucunda kıs süreli küslükler yaşayacaklarına tabir edilir. Rüyada ada içini görmek farklı tabire göre ise kişinin ilişkisinin beklenmedik bir şekilde değişeceğine ve evlilik yoluna gireceğine yorulur. Rüyada ada görmek kişi için hayra ve güzelliğe yorulsa da bazen kötü haberler alacağına da delalet eder.

Rüyada Issız Ada Görmek

Rüyada Issız Ada Görmek

Rüyayı gören kimse için zenginlik anlamına gelmektedir. Rüyada ıssız ada görmek büyük kazançlar ile başka hayata başlayacağına bu hayatta kazancı dolayısıyla farklı bir yaşam tarzına bürüneceğine ve arkadaşları ile eskisi gibi zaman geçiremeyeceğine delalet eder. Ayrıca rüyada ıssız ada görmek kişinin işin mevki mertebe sahibi biri ile tanışacağına ve bu kişi ile bir ilişkiye başlayacağına tabir edilir. Farklı tabire göre rüyada ıssız ada görmek kişi için para ve aşk hayatında inişli çıkışlı döneme gireceğine bu dönemde yıpranacağına tabirdir.

Rüyada Küçük Ada Görmek

Rüyada Küçük Ada Görmek

Rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde yeni bir iş kuracağına bu işi büyütmeyip küçük bir halde butik şeklinde tutma kararı alacağına tabir edilir. Rüyada küçük ada görmek kişi için yeni ve onu mutlu edecek uğraşlar ile hayatının geçeceğine işaret edilir. Ayrıca rüyada küçük ada görmek kişinin ailesi ile yeni ev alacağına bu evde birlikte yaşayacaklarına tabirdir.

Rüya hakkındaki yorumum...